NİĞDE BASKETBOL HAKEMLERİ
  3x3 Sokak Basketbolu Fikstür
 













NİĞDE
     
Day 1 - 16 May 2015
SAAT Saha 1 Saha 2
 
GRUPLAR

BÜYÜK ERKEKLER GRUP A   BÜYÜK ERKEKLER GRUP B
Hanım Köylü                                   Buzzerbeaters
Legend Team                                    Slayers
Three Man                                        Team Banana
Vortex                                               Ya Tutarsa
                                                           zorBasket
BÜYÜK ERKEKLER GRUP C   BÜYÜK ERKEKLER GRUP D
aTs2                                                  Anatolia Tigers
Ispanaklı Sütlaç                                Janissary's
Niğyork Kings                                   Niğkay
Niğyork Kings                                  Werder Weremem
Team Peach                                      zorBasket

GENÇ ERKEKLER GRUP A        GENÇ ERKEKLER GRUP B         
Fırtına                                                 Kss_Basket
Supernova                                           La Pilli Bebe
Wanted                                                Mortal Soul

GENÇ ERKEKLER GRUP C         GENÇ ERKEKLER GRUP D  
Avengers                                              MMA
Blind Evils                                           NAÖL
Carnage                                                Niğde A.L.

GENÇ ERKEKLER GRUP E         GENÇ ERKEKLER GRUP F
Always Winners                                  Black Mamba
Amacı Olmayan Takım                       Snowdrop
Haramiler                                             Nigde The Toxic Fumes

GENÇ ERKEKLER GRUP  G        GENÇ ERKEKLER GRUP H 
4 Silahşörler                                        AOG
Niğde City Warriors                            Dunkers
Stars                                                     Jordan's Brothers

GENÇ KIZLAR  A
Alpin
Muscorin
Nurofen
Supradyn
 
Büyük Erkekler :                         
G
enç Erkekler   :                                  
Genç Kızlar       :                            

                                        SAHA  1                                                                   SAHA    2
   
   
   
10:00  Grup A: Fırtına vs. SuperNova Grup B: La Pilli Bebe vs. Mortal Soul
10:15  Grup C: Avengers vs. Carnage Grup D: MMA vs. Niğde A.L.
10:30  Grup E: Amacı Olmayan Takım vs. Always Winners Grup F: black mamba vs. The Nigde the toxic fumes
10:45 Grup G: Niğde City Warriors vs. Stars Grup H: AOG vs. Jordan's Brothers
11:00  Grup A: SuperNova vs. Wanted Grup B: Mortal Soul vs. Kss_Basket
11:15  Grup C: Carnage vs. Blind Evils Grup D: Niğde A.L. vs. NAÖL
11:30  Grup E: Always Winners vs. Haramiler Grup F: The Nigde the toxic fumes vs. Snowdrop
11:45  Grup G: Stars vs. 4 Silahşörler Grup H: Jordan's Brothers vs. Dunkers
12:00  Grup A: Wanted vs. Fırtına Grup B: Kss_Basket vs. La Pilli Bebe
12:15 Grup C: Blind Evils vs. Avengers Grup D: NAÖL vs. MMA
12:30  Grup E: Haramiler vs. Amacı Olmayan Takım Grup F: Snowdrop vs. black mamba
12:45  Grup G: 4 Silahşörler vs. Niğde City Warriors Grup H: Dunkers vs. AOG
13:00  Grup A: Nurofen vs. Alpin  
 
 
13:15  Grup A: Supradyn vs. Muscorin  
 
 
13:30    
   
   
13:45     
   
   
14:00  Grup A: Hanım Köylü vs. LEGEND TEAM Grup B: SLAYERS vs. Ya Tutarsa
14:15  Grup A: Vortex vs. Three Man Grup B: zorBAsket vs. Team Banana
14:30  Grup C: ISPANAKLI SÜTLAÇ vs. NiğYork Kings Grup D: Anatolia Tigers vs. WERDER VEREMEM
14:45  Grup C: NiğYork Kings vs. aTs2 Grup D: zorBAsket vs. Janissary's
15:00  Grup B: buzzerbeaters vs. Ya Tutarsa Grup C: Team Peach vs. NiğYork Kings
15:15  Grup B: zorBAsket vs. SLAYERS Grup C: NiğYork Kings vs. ISPANAKLI SÜTLAÇ
15:30  Grup D: Niğkay vs. WERDER VEREMEM Grup A: Muscorin vs. Nurofen
15:45  Grup D: zorBAsket vs. Anatolia Tigers Grup A: Alpin vs. Supradyn
16:00  Grup B: Team Banana vs. buzzerbeaters Grup A: Three Man vs. Hanım Köylü
16:15  Grup B: Ya Tutarsa vs. zorBAsket Grup A: LEGEND TEAM vs. Vortex
16:30  Grup C: aTs2 vs. Team Peach Grup D: Janissary's vs. Niğkay
16:45  Grup C: NiğYork Kings vs. NiğYork Kings Grup D: WERDER VEREMEM vs. zorBAsket
17:00  Grup B: SLAYERS vs. buzzerbeaters Grup C: ISPANAKLI SÜTLAÇ vs. Team Peach
17:15  Grup B: Ya Tutarsa vs. Team Banana Grup C: NiğYork Kings vs. aTs2
17:30  Grup D: Anatolia Tigers vs. Niğkay Grup A: Nurofen vs. Supradyn
17:45 Grup D: WERDER VEREMEM vs. Janissary's Grup A: Muscorin vs. Alpin
18:00  Grup B: buzzerbeaters vs. zorBAsket Grup A: Hanım Köylü vs. Vortex
18:15  Grup B: Team Banana vs. SLAYERS Grup A: Three Man vs. LEGEND TEAM
18:30  Grup C: Team Peach vs. NiğYork Kings Grup D: Niğkay vs. zorBAsket
18:45  Grup C: aTs2 vs. ISPANAKLI SÜTLAÇ Grup D: Janissary's vs. Anatolia Tigers
     
   
   
     
     
     
17 MAYIS PAZAR
SAAT Saha 1 saha 2
12:00  Son 16: Grup A Position 1 vs. Grup H Position 2 Son 16: Grup G Position 1 vs. Grup B Position 2
12:15 Son 16: Grup C Position 1 vs. Grup F Position 2 Son 16: Grup E Position 1 vs. Grup D Position 2
12:30  Son 16: Grup D Position 1 vs. Grup E Position 2 Son 16: Grup F Position 1 vs. Grup C Position 2
12:45  Son 16: Grup B Position 1 vs. Grup G Position 2 Son 16: Grup H Position 1 vs. Grup A Position 2
13:00  Çeyrek Final: Grup A Position 1 vs. Grup D Position 2 Çeyrek Final: Grup C Position 1 vs. Grup B Position 2
13:15  Çeyrek Final: Son 16 game 1 winner vs. Son 16 game 2 winner Çeyrek Final: Son 16 game 3 winner vs. Son 16 game 4 winner
13:30  Çeyrek Final: Son 16 game 5 winner vs. Son 16 game 6 winner Çeyrek Final: Son 16 game 7 winner vs. Son 16 game 8 winner
13:45  Çeyrek Final: Grup B Position 1 vs. Grup C Position 2 Çeyrek Final: Grup D Position 1 vs. Grup A Position 2
14:00  Yarı Final: Çeyrek Final game 1 winner vs. Çeyrek Final game 2 winner Yarı Final: Çeyrek Final game 3 winner vs. Çeyrek Final game 4 winner
14:15  Yarı Final: Çeyrek Final game 1 winner vs. Çeyrek Final game 2 winner Yarı Final: Çeyrek Final game 3 winner vs. Çeyrek Final game 4 winner
14:30  3rd place: Yarı Final game 1 loser vs. Yarı Final game 2 loser Final: Yarı Final game 1 winner vs. Yarı Final game 2 winner
14:45  3rd place: Yarı Final game 1 loser vs. Yarı Final game 2 loser Final: Yarı Final game 1 winner vs. Yarı Final game 2 winner
15:00  Final: Grup A Position 1 vs. Grup A Position 2  
 
 


 
   
 
=> Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <=