NİĞDE BASKETBOL HAKEMLERİ
  GÖREVLENDİRMELER
 
11
MAÇ NO TARİH  SAAT  TAKIMLAR  BAŞHK.  YRDHK.   SAYI     SAAT 24SANİYE  YRDSAYI  GÖZLEMCİ 
01 11.01.2017 14:00 Kemal Aydoğan O.O
Kanuni S.S O.O
Rabia Tank Yeter Doğan Memnune Arpak Serenay Emekli Murat Can Ergin  
 
 Hıfzı KAÇGAN
02 12.01.2017 14.00 Odtü Koleji
Niğde Akkol Koleji
Yeter Doğan Rabia Tank Serenay Emekli Memnune Arpak Tuğba Bulut  
 
 Hıfzı KAÇGAN
03 10.01.2017 09.30 23 Nisan O.O
Niğde Akkol Koleji
Halil Arıcak Mustafa Samyeli Beytullah Bayazıt Tuğba Bulut Memnune Arpak
 
 Zafer ÖZDEMİR
04 10.01.2017 11.00 Kemal Aydoğan O.O
Odtü Koleji
Mustafa Samyeli Halil Arıcak Tuğba Bulut Memnune Arpak Beytullah Bayazıt    Zafer ÖZDEMİR
05  10.01.2017  12.30 23 Nisan O.O
Mevlana O.O
İrem Özdere Yeter Doğan Memnune Arpak Serenay Emekli Tuğba Bulut    Hıfzı KAÇGAN
06  10.01.2017  14.00 Odtü Koleji
Akkol Koleji
Yeter Doğan İrem Özdere Serenay Emekli Tuğba Bulut Memnune Arpak    Hıfzı KAÇGAN
07  11.01.2017  09.30 Niğde Fen Lisesi

Bor Toki And. Öğrt. Lisesi
Rabia Tank İrem Özdere Murat Can Ergin Memnune Arpak Tuğba Bulut    Zafer ÖZDEMİR
08  11.01.2017  11.00 Niğde And. Öğr. Lisesi

Bor Toki And. Öğr. Lisesi
 
Yeter Doğan Kübra Kendirli Murat Can Ergin Beytullah Beyazıt Muzaffer Sezgin   Zafer ÖZDEMİR
09 11.01.2017 12.30 Niğde Fen Lisesi

Remide Yılmaz Atabek And. Lisesi
 
Mustafa Samyeli Mehmet Akçadağ Beytullah Beyazıt Memnune Arpak Tuğba Bulut    Hıfzı KAÇGAN
10 12.01.2017 09.30 Özel Taç Temel Lisesi
                      Niğde Fen Lisesi
Kübra Kendirli Yeter Doğan  Murat Can Ergin Beytullah Beyazıt Serenay Emekli    Hıfzı KAÇGAN
11  12.01.2017  11.00 Niğde Anadolu Öğr. Lisesi

Remide Yılmaz Atabek Lisesi
Rabia Tank Yeter Doğan Serenay Emekli Murat Can Ergin Muzaffer Sezgin    Zafer ÖZDEMİR
 12  12.01.2017
          12.30
Bor Toki Anadolu Öğr. Lisesi

Niğde Fen Lisesi 
İrem Özdere Kübra Kendirli Tuğba Bulut Serenay Emekli Murat Can Ergin    Zafer ÖZDEMİR
13  13.01.2017  09.30 Odtü Koleji

Kemal Aydoğan O.O
Mehmet Akçadağ Mustafa Samyeli Beytullah Bayazıt Memnune Arpak Murat Can Ergin    Hıfzı KAÇGAN
 14  13.01.2017  11.00 Kanuni S.S.O.O

Melihşah O.O
 Rabia Tank Mehmet Akçadağ Murat Can Ergin Memnune Arpak Beytullah Bayazıt    Hıfzı KAÇGAN
15  13.01.2017  12.30 Atatürk O.O

19 Mayıs O.O
İrem Özdere Mehmet Akçadağ  Memnune Arpak Serenay Emekli Tuğba Bulut    Zafer ÖZDEMİR
 16  13.01.2017  14.00 Odtü Koleji O.O
Mevlana O.O
Yeter Doğan Rabia Tank Serenay Emekli Memnune Arpak Tuğba Bulut    Zafer ÖZDEMİR
17  13.01.2017  15.00  Bor Toki And. Öğr. Lisesi

Özel Taç Temel Lisesi
Kübra Kendirli Yeter Doğan Tuğba Bulut Serenay Emekli Memnune Arpak    Zafer ÖZDEMİR
                     
                     
                     
       


 
   
 
=> Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <=